Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві за 300 днів повномасштабної війни одружилися 21 815 пар і народилися 13 340 малюків

21 грудня 2022 року, 17:07

У Києві за 300 днів повномасштабної війни одружилися 21 815 пар і народилися 13 340 малюків. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці у Facebook.

Так, за його словами, з 24 лютого народилось 6924 хлопчики та 6416 дівчаток. Із них – 233 двійні та дві трійні.

«Сьогодні кожен робить свій внесок у перемогу України: хтось працює на благо економіки, хтось у лавах ЗСУ, а хтось з усіх сил підтримує наших воїнів забезпечуючи їх усім, що необхідно для перемоги. І поки ЗСУ нищить окупантів, в Україні, і зокрема у Києві, щодня народжуються нові українці і створюються нові сім’ї. Це наше майбутнє, яке, я переконаний, буде під мирним небом!» – зазначив Микола Поворозник.

Він наголосив, що ми стійко витримуємо удари ворога, бо точно знаємо, що на нашому боці правда. І сьогодні ще на один день ближче до Перемоги та до звільнення наших земель і українців із-під окупації ворога.

Микола Поворозник побажав новонародженим та їхнім батькам міцного здоров’я та мирного неба, а новоствореним родинам – безмежного кохання, благополуччя та щастя.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]