Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві завершили осінню кампанію з відновлення лісів: усього за рік висаджено понад 321 тис. сіянців

17 листопада 2023 року, 11:41

За весняно-осінній період 2023 року в міських лісах висаджено понад 321 тис. сіянців, заліснено 13,5 га лісових площ. Про це повідомляє директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

«Попри всі виклики, в цьому році наші комунальні підприємства продовжили активно працювати над відновленням лісів. Йдеться як про доповнення лісових культур, тобто висаджування сіянців на місце рослин, які не прижилися, так і про заліснення нових ділянок. І хоча результати цієї роботи ми побачимо не одразу, всі ми розуміємо її важливість, адже йдеться про підтримку «зелених легень» столиці», – сказав Олександр Возний.

За його словами, лише за осінній період лісопаркові господарства висадили понад 150 тис. сіянців. Третина посадкового матеріалу – листяні породи: дуб, яблуня лісова, горобина, бархат амурський, алича. Решта – хвойні.

Як повідомляє КО «Київзеленбуд», протягом 2023 року понад 180 тис. сіянців висадило КП «Святошинське лісопаркове господарство», більше 88 тисяч – КП «Дарницьке лісопаркове господарство» та майже 54 тисячі – КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа».

Нагадаємо, загальна площа земель, підпорядкованих столичним лісопарковим господарствам у межах міста, становить понад 31 тис. га.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]