Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві з’явиться інклюзивний туристичний маршрут

13 квітня 2021 року, 14:59

У Києві створять новий туристичний маршрут для осіб з інвалідністю з порушенням зору. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, підписано відповідне розпорядження КМДА № 862.

«Фактично, створення цього маршруту вже розпочалося минулого року, коли ми встановили 3-D-макет Софійського собору. У подальшому ми плануємо встановити фігури нового фонтану «Відродження», що на Володимирській гірці; Андріївського узвозу та пішохідно-велосипедного мосту, що біля Арки дружби народів. На фігурах також буде розміщено напис шрифтом Брайля, який допоможе людям з порушеннями зору дізнатися інформацію про відповідну пам’ятку», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що це буде перший подібний маршрут в Україні, і він допоможе розвитку інклюзивного туризму і взагалі збільшить туристичні потоки до Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]