Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві триває ремонт 14 шляхопроводів (+фото)

02 липня 2021 року, 10:35

Ремонт мостів і шляхопроводів – пріоритет для дорожників. Наразі роботи виконують на 14 об’єктах. Про це повідомив в. о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.

«Сім штучних споруд у Києві капітально відремонтують до кінця року. Так, на завершальному етапі оновлення Індустріального шляхопроводу. Нині роботи продовжуються на трамвайній частині. Там завершують монтувати армований каркас монолітної плити. Згодом розпочнуть заливати бетон», – повідомив Олександр Федоренко.

Після того, як дорожники заллють монолітну плиту, – будуть встановлені деформаційні шви, яких раніше взагалі не було, і нанесуть гідроізоляцію. Основні роботи на Індустріальному шляхопроводі планують завершити до 15 серпня. Це перший комплексний капітальний ремонт споруди з моменту її будівництва у 1977 році.

«Ще один міст, який не бачив капітального ремонту з моменту побудови, – Новокостянтинівський шляхопровід. Його спорудили у 1979 році. Нині там бетонують монолітну плиту. Перший етап ремонту плануємо закінчити до 15 липня (на частині у напрямку Подолу) й розпочнемо роботи на сусідній частині», – додав Олександр Федоренко.

Основні роботи з капітального ремонту Новокостянтинівського шляхопроводу планують завершити до кінця цього року.

У рамках капітального ремонту просп. С. Бандери розпочали оновлювати 2 шляхопроводи біля залізничної станції «Зеніт» (розвороти). Роботи на цих об’єктах планують звершити вже до кінця серпня. Рух на них перекрито. Розпочато бетонування монолітних плит.

«Ще два масштабних об’єкта капітальних ремонтів – шляхопроводи на вул. Льва Толстого. Один – над залізницею, інший – над р. Либідь. У рамках оновлення там поміняють монолітні плити, нанесуть гідроізоляцію, влаштують асфальтове покриття, змонтують перильне і бар’єрне огородження», – розповів Олександр Федоренко.

Тривають також середні ремонти штучних споруд. Такі роботи виконують на шляхопроводі на вул. Сержа Лифаря над трамвайними коліями, на шляхопроводі на перетині Кільцевої дороги і просп. Курбаса, на Ковельському й Каховському шляхопроводах та інших. Загалом, на семи спорудах виконують середній ремонт.

Ремонт столичних шляхопроводів (2 липня)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]