Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У КМДА відкрилися фотовиставки, моделями для яких стали люди похилого віку (+фото)

18 грудня 2019 року, 15:15

У Київській міській державній адміністрації відкрилися фотовиставки «Не забувайте про батьків» та «Активні люди золотого віку». Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Коли я подивилася на фотографії, то зрозуміла, що люди випромінюють той позитив, ту енергію, яка потрібна нам усім. Вони хочуть і вміють жити. З них хочеться брати приклад і бути настільки ж енергійними та радіти життю», – зазначила Марина Хонда. 

Виставки триватимуть до 17 січня 2020 року і мають на меті підвищити мотивацію для молоді та всіх мешканців столиці у вияві поваги до старших, а також популяризувати активне життя серед людей похилого віку.

Виставки відкриті в рамках реалізації інформаційно-комунікаційної кампанії «Вік нових можливостей». Метою кампанії є сприяти вияву поваги до людей похилого віку, а також формувати мотивації людей похилого віку до активної позиції та оптимістичного життя у столиці України.

Відкриття фотовиставок, моделями для яких стали люди похилого віку

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]