Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 грудня на Хрещатику стартує хода волонтерів – помічників Св. Миколая

18 грудня 2019 року, 15:11

19 грудня о 16:30 на сходах Київської міської державної адміністрації  відбудеться старт ходи волонтерів – помічників Святого Миколая. На початку акції вони отримають від скаутів Всеукраїнської молодіжної громадської організації (ВМГО) «Національна Організація Скаутів України» Світло Миру з Віфлеєму – символ Миру та злагоди.

За доброю традицією, започаткованою понад 10 років тому, одягнені у новорічні костюми волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, лідери дитячих і молодіжних громадських організацій, студенти столичних ВНЗ крокуватимуть Києвом, вітаючи киян і гостей столиці із зимовими святами.

Створюючи  святковий  настрій, помічники Святого Миколая разом із подарунками та привітаннями понесуть часточки «Світла Миру з Віфлеєму» у Центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, у сім’ї, де є діти з інвалідністю, у родини, які опинились у складних життєвих обставинах.

Організатори заходу: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КМЦСССДМ), ВМГО «Національна Організація Скаутів України» за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, сходи Київської міської державної адміністрації. 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 097-528-96-09, 063-349-55-69, 456-77-81 (Шабатіна Анна).

Довідково.

У рамках акції «Не забудь привітати» також відбудеться низка святкових соціокультурних заходів для дітей клієнтів мережі ЦСССДМ столиці, зокрема, новорічні вистави та новорічні вечірки для дітей та молоді з інвалідністю у КМДА, сімейний перегляд мультфільму для дітей демобілізованих учасників АТО та дітей внутрішньо переміщених осіб у кінотеатрі «Київська Русь», де помічники Святого Миколая допомагатимуть створювати святкову атмосферу. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]