Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У КП «Житлоінвестбуд-УКБ» нова серія обшуків – знов із порушеннями чинного законодавства

17 серпня 2021 року, 17:31

За домашніми адресами директора та головного бухгалтера КП «Житлоінвестбуд-УКБ», а також у приміщенні підприємства 17 серпня відбулась серія нових обшуків.

Дозвіл на обшуки слідчим Печерської окружної прокуратури міста Києва надали Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 11.08.2021 за кримінальним провадженням, відкритим 02.07.2021. При цьому, ухвала про обшук не містить основних його реквізитів.

Правоохоронці до закінчення оголошення тексту і вручення вказаної ухвали та пропозиції про добровільне надання документів фактично почали виконувати слідчі дії у приміщеннях, які не зазначені для обшуку в ухвалі. Зокрема: заборонили працівникам КП знаходитися на їхніх робочих місцях та вільно пересуватися приміщеннями.

Правоохоронцям були надані наявні у КП «Житлоінвестбуд-УКБ» документи. Під час обшуку інших, крім наданих добровільно, документів не знайдено та не вилучено. Також слідчі не виявили та не вилучили жодних речей чи документів, вказаних в отриманій ними ухвалі.

«Все це свідчить, що подібні дії є продовженням тиску на міську владу Києва та спробою паралізувати роботу комунальних підприємств та підрозділів столичної влади», – підкреслили в КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]