Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У міському притулку в Бородянці влаштували день відкритих дверей: відвідувачі закладу вигулювали тварин та отримали поради щодо догляду

04 жовтня 2019 року, 17:08

Сьогодні, у Всесвітній день тварин в муніципальному притулку для тварин КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», що знаходиться в місті Бородянка, відбувся день відкритих дверей. У рамках цього заходу всі охочі могли завітати до притулку та поспілкуватися із фахівцями – в.о. директора Департаменту міського благоустрою Тарасом Панчієм та керівницею «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталією Мазур, ветеринарами, кінологами, волонтерами, зоозахисниками.

«Ми організували вільну зону вигулу собак, щоб відвідувачі могли вигуляти підопічних притулку, яким так потрібна увага та ласка. Усі тварини перебувають під наглядом ветеринарів, мають свою медичну карту, відомостями про усі медичні маніпуляції. Тварини забезпечуються повноцінним харчуванням. Кожен песик потребує уваги, тому працівники притулку виводять по черзі тварин на вигул. Рятують у цьому плані волонтери, які щодня приїжджають із Києва та дарують цим песикам частинку свого серця», – прокоментував Тарас Панчій.

За його словами, наразі у притулку живе 414 тварин. Колективу закладу є чим пишатися: 800 песиків взяті під опіку. Процес адопції повністю гуманний і якщо тварина не сприймає нових господарів, то воля тварини в пріоритеті. Місце розташування притулку, в Бородянці, ускладнює процес адопції, тому що не кожен зможе подолати таку відстань.

«У цьому році розпочалися будівельні роботи зі зведення у Києві Центру захисту тварин на вул. Автопарковій у Дарницькому районі. У рамках нового центру передбачено весь спектр ветеринарних послуг», – пояснив Тарас Панчій.

Крім того, в рамках цього заходу організовано урок доброти для школярів, які завітали до притулку. На веселому та інформативному уроці діти через активні ігри і веселі квести навчилися визначати для себе безпечних тварин, як поводитись із тваринами, дізналися, що окрім домашніх є й безпритульні тварини, які потребують особливої уваги.

«Це лише один день із життя притулку, але кожного дня люди підкидають під ворота притулку малих цуценят, прив’язують тварин до дерев в околиці. Сумних прикладів, коли господарі зраджують своїх вихованців, безліч. Сподіваюся, що із часом в Україні права тварин будуть більш захищені чинним законодавством», – сказав Тарас Панчій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]