Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У наступному році Київ почне розбудову системи реабілітації для осіб з інвалідністю старше 18 років – Марина Хонда

14 грудня 2020 року, 16:30

Із наступного року в Києві розпочнеться створення низки закладів, які дозволять надання послуг реабілітації для осіб з інвалідністю старше 18 років. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Із 2018 року кількість дітей з інвалідністю збільшується. Тобто в майбутньому ми матимемо велику кількість дорослих, які мають інвалідність. І забезпечити їхню реабілітацію ми повинні вже сьогодні. Перш за все, мова йде про соціально-трудову реабілітацію. Тобто фактично ми мусимо створити такі умови, за яких люди з інвалідністю матимуть змогу працювати та заробляти кошти. У наступному році ми розпочнемо реконструкцію приміщень на вулицях Поліській та Миропільській, де буде створено якраз центри трудової реабілітації», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА підкреслила, що для Києва і для України в цілому соціально-трудова реабілітація для осіб з інвалідністю старше 18 років є проблемою. Адже комплексні послуги для них не надаються. Тож міська влада має на меті створити систему реабілітації та надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю, яких вони потребують протягом життя.

Марина Хонда додала, що на сьогодні в Києві налічується близько 150 тисяч осіб з інвалідністю різних нозологій. Із них понад 33 тисячі є отримувачами соціальних послуг.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]