Версія для людей із вадами зору

У ніч проти 11 жовтня метро продовжить роботу на годину, увечері 10 жовтня – на трьох станціях можливі обмеження на вхід

09 жовтня 2020 року, 15:19

У ніч проти 11 жовтня роботу столичної підземки буде подовжено на 1 годину. Окрім того, увечері 10 жовтня – на трьох станціях можливі обмеження на вхід. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Зміни у роботі метро можливі через проведення на стадіоні НСК «Олімпійський» футбольного матчу між збірними командами України та Німеччини.

Так, можливе обмеження (закриття) на вхід для пасажирів станції «Олімпійська» перед початком футбольного матчу та станцій «Олімпійська», «Палац спорту» і «Площа Льва Толстого» після його закінчення із 23:30.

Звертаємо увагу, що останній поїзд відправиться з кожної станції в різний час. Із центру міста – близько 01:15. Додаткова година роботи додається до звичайного розкладу кожної станції, розміщеного на вході і на платформі.

«Київський метрополітен» перепрошує за тимчасові незручності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua