Версія для людей із вадами зору

У парках та скверах столиці триває капітальний ремонт

20 вересня 2016 року, 11:31

На території парків та скверів столиці триває капітальний ремонт. Про це інформує КО «Київзеленбуд».

Так, тривають роботи у парках: «Вінницький» у Солом’янському районі, «Пуща-Водиця» в Оболонському районі, скверах на просп. Героїв Дніпра, 40-А – 42-Б та 30-32 в Оболонському районі, Трудової Слави у Дарницькому районі.

Сквери Небесної Сотні, Івана Миколайчука та сквери на вулицях Драйзера, 30-32, Вишгородській, 9-Г, Якубовського та інші зелені зони оновили оновими клумбами, доріжками нового дизайну та дитячими майданчиками.

У сквері на перетині вулиць Заслонова і Бориспільської триває монтаж дитячого майданчику, і вже влаштовано арт-лави та арт-композицію за меценатські кошти. Найближчим часом парки «Юність» у Святошинському районі та «Вінницький» у Солом’янському районі запросять киян та гостей міста до відпочинку після ремонту.

За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Михайла Наконечного, працівники постійно удосконалюють методи і форми роботи, збільшуючи кількість арт-об’єктів та підкреслюючи лінії міського ландшафту живою огорожею. «За стратегічними завданнями підприємства ми маємо створити інфраструктуру для дозвілля у парках та скверах столиці. У перспективі плануємо сформувати єдину мережу Wi-Fi, аби парки і сквери столиці були сучасними дозвільними майданчиками для кожного», – підкреслив він.

Загалом на території парків та скверів за 2016 рік було влаштовано майже 6000 кв. м доріжок, 30 клумб з 30 000 квітів, встановлено 6 дитячих майданчиків. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua