Версія для людей із вадами зору

До уваги пасажирів! Тимчасові зміни у роботі автобусного маршруту № 101 та тролейбусного маршруту № 43К

23 вересня 2016 року, 15:31

24 вересня у зв’язку з проведенням продовольчого ярмарку вносяться зміни в роботу автобусів маршруту № 101. На вул. Миколи Закревського на ділянці від просп. Маяковського до вул. Драйзера рух автобусів маршруту № 101 буде організовано за трасою: від станції метро «Петрівка» до проспекту Маяковського за діючою трасою, далі – вул. Драйзера – вул. Закревського, далі за діючим маршрутом. 

З 22:30 24 вересня до 12:00 25 вересня у зв’язку з проведенням робіт з ремонту асфальтобенного покриття на мосту ім. Є. О. Патона рух тролейбусів маршруту № 43К на ділянці від Дарницької площі до станції метро «Либідська» закривається.

На зазначений період рух тролейбусів маршруту № 43К буде організовано за трасою: вул. Смолича – вул. Якубовського – вул. Касіяна – просп. Академіка Глушкова – просп. Голосіївський – бульв. Дружби народів – ст. м. «Либідська».

Нагадаємо, у зв’язку з проведенням капітального ремонту просп. Академіка Глушкова з 22 вересня внесено зміни у роботу тролейбусів маршрутів №№ 11, 43.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua