Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У парку «Відрадний» у Солом’янському районі відремонтовано пішохідний місток через озеро

18 лютого 2022 року, 14:22

У парку «Відрадний» у Солом’янському районі відремонтовано пішохідний місток через озеро. Про це повідомляє КО «Київзеленбуд»

Капітальний ремонт  пішохідного мосту, що з’єднує два береги озера у парку, розпочався наприкінці вересня 2021 року. Першочергово було демонтовано старе покриття та укріплено конструкцію мосту. Після заміни покриття було встановлено нові перила висотою 1,2 м, відремонтовано сходи. Поруч зі сходами влаштовано пандуси для зручного пересування маломобільних груп населення. Довжина відремонтованого мосту разом із пандусами – 45,5 м, ширина – 3,4 м.

Родзинкою цього пішохідного мосту є LED-підсвічування на перилах та вздовж нижнього краю конструкції.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король зазначив, що капремонт цього мосту – приклад успішної взаємодії із громадою.  Проєкт капремонту містка було розроблено відповідно до звернень громадян та з урахуванням побажань місцевих мешканців та громадських організацій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]