Версія для людей із вадами зору

У школі № 58 Шевченківського району здійснюють перевірку у зв’язку з інцидентом в одному з інклюзивних класів

18 червня 2021 року, 18:38

Фахівці Департаменту освіти і науки КМДА вийшли на перевірку до школи І-ІІІ ступенів № 58 Шевченківського району, у зв’язку з інцидентом в одному з інклюзивних класів. Про випадок стало відомо з відео, що з’явилось в мережі інтернет сьогодні вночі. Про це повідомляє Департамент освіти і науки КМДА.

«Шановні колеги, вкотре наголошуємо, заклад освіти – це простір безпеки для дітей та відповідальності дорослих! Перевірку буде здійснено максимально ретельно із залученням правоохоронних органів та служби у справах дітей. По закінченню перевірки, в межах чинного законодавства, буде прийнято відповідні управлінські рішення щодо учасників цього конфлікту», – йдеться у зверненні Департаменту освіти і науки КМДА.

Із метою вивчення організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в школі І-ІІІ ступенів №58 Шевченківського району, створено відповідну комісію. До складу комісії увійшли представники Департаменту освіти і науки КМДА, Шевченківської РДА, Міністерства освіти і науки, освітніх закладів та ювенальної превенції Шевченківського УП ГУНП в місті Києві. Відповідний наказ від 18.06.2021 №99 опубліковано на сайті Департаменту освіти і науки КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua