Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столичному Гідропарку відновить роботу парк динозаврів

09 червня 2022 року, 12:14

У Києві вже 11 червня на території Гідропарку відкриють найбільший парк динозаврів в Україні, а також парк атракціонів. Про це повідомляє Департамент культури Київської міської державної адміністрації.

За інформацією Департаменту, на киян і гостей міста очікуватимуть різноманітні тематичні зони з ретельно розробленими експозиціями під кожну фігуру динозаврів реальних розмірів.

«У цей складний воєнний час поступово відновлюють роботу міські розважальні зони, оскільки необхідно підтримувати економіку та створювати сприятливі умови для дозвілля. Приємно, коли бізнес ставиться відповідально до міста, у якому працює. Завдяки спільним зусиллям міської влади та організаторів Динопарку вже невдовзі кияни та гості міста зможуть відвідати парк динозаврів, а також парк атракціонів. Для гостей буде доступна батутна арена, мотузковий парк, тюбінгова гірка, а також дитяча зона з гойдалками. Ми впевнені, що доісторичні гіганти та атракціони подарують безліч вражень і повернуть діток у безтурботне дитинство», – розповіли в Департаменті культури КМДА.

З нагоди відкриття парку 11 червня вхід для дітей до 12 років буде безкоштовним. Крім цього, вже традиційно на постійній основі пільговий вхід буде доступний учасникам АТО, дітям загиблих учасників АТО, дітям-сиротам, дітям із інвалідністю з супроводжуючим, кожній третій та наступній дитині багатодітної сім’ї, а також дітям-іменинникам.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]