Версія для людей із вадами зору

У столиці до Всесвітнього дня здоров’я проведуть станційну гру «Будь напоготові!»

11 квітня 2018 року, 17:39

До Всесвітнього дня здоров’я 12 квітня 2018 року о 15:00 відбудеться станційна гра «Будь напоготові!» щодо здорового способу життя, надання первинної медичної допомоги для дітей та підлітків столиці. Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Захід проводитиметься у приміщенні загальноосвітньої школи № 67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А) у рамках проекту гуртка «Школа Скаутів» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району «Будь напоготові!».

Метою станційної гри є підвищення рівня поінформованості дітей та підлітків щодо охорони здоров’я, профілактика здорового способу життя, формування навичок надання первинної медичної допомоги, популяризація скаутського руху.

Діти та підлітки разом у команді долатимуть туристичні та спортивні випробування, показуватимуть свої знання щодо здорового способу життя та реагування в екстремальних ситуаціях.

Організатором заходу є Департамент охорони здоров’я КМДА спільно з Центром дитячої та юнацької творчості Солом’янського району за підтримки Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київського міського центру здоров’я, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Київського міського центру громадського здоров’я.

Організація проведення змістовного дозвілля – одна зі складових частин комплексної системної допомоги мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у процесі соціальної адаптації та реабілітації для сімей столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua