Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці пройшов відкритий турнір міста Києва серед ветеранів АТО із безконтактного регбі (+фото)

29 травня 2021 року, 13:27

У столиці пройшов відкритий турнір міста Києва серед ветеранів АТО із безконтактного регбі (регбі-5). Участь у нагороджені гравців турніру взяла заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

Захід відбувся за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, Департаменту молоді та спорту КМДА, посольства Франції в Україні, Федерації регбі України.

У турнірі команди взяли участь ветерани АТО Києва, Житомира, команда патрульної поліції «Патруль», команда «Африка», команда гравців з порушеннями слуху та голосу, команда «Авіатор».

 «Місто завжди підтримує подібні заходи, адже це не тільки організація дозвілля, а ще й розвиток спортивної реабілітації учасників бойових дій на сході України. Тож ми всіляко сприятимемо залученню більшої кількості охочих серед ветеранів АТО займатись регбі», – зауважила Олена Говорова.

У жовтні кращі команди з-поміж ветеранів зможуть долучитися до участі у 8-му Всеукраїнському турнірі «Кубок посла Франції в Україні з регбі».

У церемонії нагородження також взяли участь заступник міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний, посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, президент Федерації регбі України Євген Баженков, президент Африканської Ради в Україні Діалло Ісса Садіо.

Турнір міста Києва серед ветеранів АТО із безконтактного регбі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]