Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці відновлено роботу двох тролейбусних маршрутів – №№ 16 і 23

14 липня 2022 року, 9:19

У столиці відновлено роботу двох тролейбусних маршрутів №№ 16 і 23. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Відсьогодні відновлено роботу двох тролейбусних маршрутів: № 16 – від вулиці Туполєва до Майдану Незалежності, тимчасово вулицею Дорогожицькою; № 23 – від вулиці Туполєва до Лук’янівської площі», – розповів Микола Поворозник.

Також він повідомив, що припиняється рух тимчасових тролейбусних маршрутів:

№ 16К – від вулиці Щусєва до Майдану Незалежності;

№ 23К – від вулиці Щусєва до залізничного вокзалу «Південний».

«Наступною фахівці КП «Київпастранс» ремонтуватимуть ділянку контактної мережі, яку пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, на проспекті Перемоги», – зазначив Микола Поворозник.

Нагадаємо, що в новій версії міського застосунку «Київ Цифровий» з’явився сервіс руху міського транспорту, який надає можливість:  знаходити потрібні зупинки та маршрути, моніторити рух транспорту на мапі, переглядати час прибуття транспорту на зупинку та його бортовий номер, дізнаватися про пересадки на інший транспорт на зупинках, зберігати зупинки та маршрути в обрані, щоб мати їх у швидкому доступі.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]