Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці відновлюється постачання газу на ТЕЦ № 6 – мешканці отримають гарячу воду вже з понеділка

24 червня 2017 року, 13:13

У столиці розпочали відновлення газопостачання на Теплоелектроцентраль № 6, що забезпечує гарячим водопостачанням житлові масиви Троєщини, частини Оболоні та Подолу.

«Укртрансгаз» зняв обмеження на транспортування газу для ТЕЦ-6, які були введені раніше через несплату за послуги транспортування газу.

Очікується, що розгортання технологічних процесів займе 2-3 доби, а постачання гарячої води відбудеться з понеділка, 26 червня.

«Місто дякує учасникам переговорних процесів за досягнення конструктивного прогресу у вирішенні проблеми. Між дочірнім підприємством НАК «Нафтогаз» «Укртрансгаз» та ПАТ «Київенерго» досягнуто домовленості у питанні погашення заборгованості за транспортування природного газу. «Київенерго» за рахунок отриманих кредитних коштів від ДП «Енергоринок» розпочало оплату боргу: підприємство здійснило першу оплату боргу за транспортування природного газу в розмірі 20 млн грн. Залишок боргу, 41 млн грн, ПАТ «Київенерго» взяло на себе зобов’язання погасити відповідно до графіку. Місто гарантує забезпечити контроль за виконання з боку ПАТ «Київенерго» взятих зобов’язань», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він звернув увагу, що відновлення постачання гарячої води в оселі киян розпочнеться з 26 червня.

«Припинення роботи ТЕЦ несе в собі низку глобальних ризиків для нормальної життєдіяльності міста, надання належної якості послуг людям. Місто дякує за те, що ці обставини були враховані в процесі розв’язання проблеми, сподіваємося, що в подальшому вдасться уникнути таких ситуацій», – зазначив він.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]