Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці за допомогою картки киянина можна оплатити житлово-комунальні послуги без комісії

03 травня 2022 року, 13:51

У Києві понад 1,2 млн особових рахунків для оплати житлово-комунальних послуг і понад 700 тисяч родин уже користуються карткою киянина, оплачуючи спожиті послуги без комісії. Про це повідомив комунальний концерн «Центр комунального сервісу» (ЦКС).

Здійснити оплату за житлово-комунальні послуги без комісії можна за допомогою картки киянина через особистий кабінет на сайті «Центру комунального сервісу» або через QR-код, надрукований на кожному рахунку-повідомленні. Також розрахуватись за послуги можливо через доступні платіжні системи, у касах банківських установ або електронних додатках тощо. Для оплати необхідно обрати відповідну картку із запропонованого переліку.

Для оплати житлово-комунальних послуг через особистий кабінет ЦКС достатньо створити обліковий запис, додати об’єкт та оплатити обраним способом.

Для оплати через QR-код потрібно зісканувати код із рахунку, перейти за посиланням, натиснути «Сплатити», потім обрати картку киянина та ввести номер телефону або електронну пошту.

Розрахуватися без комісії можна і за всі послуги разом, і за будь-яку окремо.

Картка киянина – це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка, яка одночасно є платіжною карткою та матеріальним носієм персональних даних утримувача карти. Зокрема, підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.

«Картку киянина» можуть отримати всі кияни, зареєстровані у м. Києві, а також вимушені переселенці. Оформити її можна в «Ощадбанку» за посиланням: https://old.oschadbank.ua/ua/private/paycards/Kiev-Card

Киянам, які мають право на пільги, картка оформлюється безкоштовно. Киянам не пільгових категорій, жителям інших міст, які офіційно працевлаштовані в Києві, картка оформлюється згідно з тарифами банку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]