Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці запрацювали 44 пункти прийому новорічних ялинок (перелік адрес)

04 січня 2024 року, 13:42

Сьогодні, 4 січня, в Києві розпочали роботу 44 пункти прийому новорічних ялинок і сосен. Про це нагадує Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА.

Екологічна утилізація цих дерев дасть змогу повторно використати їх у зеленому господарстві. Зокрема, ялинки подрібнять на щепу, яка піде на мульчування лунок молодих дерев – для захисту від перемерзання коренів під час морозів і збереження вологи у спеку.

До утилізації приймають тільки живі дерева без декоративних прикрас. Пункти працюють до 31 січня в кожному районі міста – в парках і скверах, а також на територіях комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень і лісопаркових господарств.

Ознайомитись із картою всіх 44 пунктів прийому можна на сайті КО «Київзеленбуд» (там, де не вказано графік роботи, здати ялинки можна в будь-який час, окрім комендантської години): https://e.surl.li/dceysw.

Повний адресний перелік – за посиланням: https://e.surl.li/snwofr.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]