Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У світ вийшла унікальна книга про Григорія Сковороду, створена за підтримки Департаменту суспільних комунікацій

03 грудня 2021 року, 18:00

Сьогодні відзначається 299 років від дня народження українського філософа та поета Григорія Сковороди. З нагоди цієї дати Департамент суспільних комунікацій КМДА презентував збірку «Сковорода. Поеми, балади, цикли» Наталії Дзюбенко-Мейс. Про це розповів директор Департаменту Роман Лелюк.

До видання увійшли поеми та балади на історичну тематику. Центральне місце у збірці займає поема, присвячена життєвому шляху та інтелектуальній спадщині Григорія Сковороди. Збірка стала черговою книгою, яка вийшла друком за підтримки міста.

«Київська міська влада однозначно висловлює свою позицію щодо підтримки видань київських авторів. На сьогодні вже надруковано 258 видань у кількості майже 200 тисяч примірників, які були передані до 139 публічних бібліотек Києва. До того ж, цього року була прийнята нова програма розвитку інформаційно-комунікативної сфери Києва, де окремим рядком є книговидання. Тому протягом трьох наступних років ця тенденція збережеться, і ми продовжимо друкувати книги творчих киян. Наступного року ми відзначатимемо 300 років від дня народження Григорія Савича. Тож обов’язково проведемо тематичні заходи, присвячені особистості українського філософа, який був найбільшим дослідником української національної ідентичності», – повідомив Роман Лелюк.

Збірка вийшла друком у рамках підтримки видання творів київських авторів, яку щорічно здійснює Департамент. Загалом надруковано 300 примірників книги, які будуть безкоштовно передані до публічних бібліотек Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]