Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Святошинському районі реконструювали тепломережу, яка обслуговує понад 1 300 мешканців (+фото)

29 вересня 2023 року, 11:14

У Святошинському районі КП «Київтеплоенерго» реконструює зношені розподільчі мережі, якими тепло постачається безпосередньо до будинків. Тут замінюють майже 400 метрів труб опалення та гарячого водопостачання.

Як повідомляє комунальне підприємство, роботи ведуть поблизу просп. Берестейського. Під час перекладки використовують нові сучасні труби європейського зразка. Для опалення – попередньо ізольовані металеві труби із системою сигналізації про пошкодження. Труби гарячого водопостачання замінюють на пластикові, попередньо утеплені. Вони більш надійні, легкі та просто монтуються. Термін експлуатації нових трубопроводів – 40-50 років.

Реконструкцію трубопроводів проводять у межах підготовки теплового господарства столиці до опалювального сезону. Трубопровід тут прокладений ще у 1985 році та експлуатується майже 40 років Лише цього року на ділянці тепломереж сталось вісім пошкоджень, тому вона потребувала термінової заміни.

Ремонтні роботи ускладнювались великою кількістю підземних комунікацій, що підведені до житлових будинків. Тепломережі, на яких провели реконструкцію, забезпечують теплом і гарячою водою чотири багатоповерхівки, у яких проживає понад 1 300 киян.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]