Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Святошинському районі запрацював підрозділ Центру надання адміністративних послуг (+фото)

03 травня 2023 року, 14:23

У Святошинському районі на вулиці Гната Юри, 14-Б запрацював підрозділ Центру надання адміністративних послуг. Перевірив роботу установи перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Місто постійно працює над наближенням послуги до її отримувача. Зокрема й над тим, аби максимальний спектр послуг – соціальних та адміністративних, можна було отримати в одному приміщенні. Відкриття підрозділу ЦНАП у цьому приміщенні дає можливість отримати повний комплекс соціальних та адміністративних послуг. Тут вже розташовані Центр соціальних служб Святошинського району, що об’єднує три структури: Управління соціального захисту населення, відділ обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду в м. Києві та Святошинське управління Київського міського центру зайнятості», – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, що у підрозділі ЦНАПу, окрім стандартних адміністративних послуг, можна також отримати консультацію щодо переліку гарантій та пільг для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, членів їхніх сімей. За окремим зверненням відвідувачі можуть отримати психологічну підтримку. Працює зона самообслуговування для користування електронними сервісами заявниками.

«Йдеться про 400 послуг, із них соціального характеру – 85. Надання паспортних послуг заплановано впровадити до кінця поточного року», – зауважив Микола Поворозник.

Він також повідомив, що з 1 травня ЦНАПи столиці відновили запис в електронній черзі на сайті Центру адміністративних послуг.

Нагадаємо, що ЦНАПи Києва працюють із понеділка до суботи із 09:00 до 18:00

У разі оголошення повітряної тривоги до початку робочого дня ЦНАПи починають працювати через 30 хвилин після відбою, а в разі оголошення тривоги під час робочого дня – протягом 10 хвилин після відбою.

Усю актуальну інформацію щодо отримання послуг, стану розгляду та готовності поданих документів можна отримати за телефонами: 0442026038, 0442026039.

Детальна інформація – на сайті: https://kyivcnap.gov.ua/.

Підрозділ Центру надання адміністративних послуг у Святошинському районі (фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]