Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У трьох вищих муніципальних мистецьких навчальних закладах Києва утворять наглядові ради

08 грудня 2022 року, 16:36

У трьох вищих муніципальних мистецьких навчальних закладах Києва утворять наглядові ради з метою врегулювання питань, пов’язаних з їх діяльністю. Відповідні рішення були прийняті більшістю депутатів.

Наглядові ради будуть утворені в Київській муніципальній академії музики ім. Р. М. Глієра, Коледжі хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря» та Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, наглядові ради будуть створені для того, щоб всіляко сприяти розвитку закладів освіти, зокрема будуть здійснювати нагляд за діяльністю та наданням освітніх послуг.

«Створення таких колегіальних дорадчих органів є важливим кроком на шляху до удосконалення діяльності закладів освіти, а також забезпечення міжнародного співробітництва у сфері підготовки професійного кадрового резерву. Кваліфіковане управління буде сприяти розв'язанню перспективних завдань навчальних закладів та залученню меценатських коштів для їх розвитку. Наглядові ради стануть гарантом налагодження навчального процесу та будуть допомагати впровадженню інноваційних технологій в організацію освітнього простору», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що затверджувати склад наглядових рад буде Департамент культури Київської міської державної адміністрації.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]