Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«У важкі часи – справжні поруч»:  Роман Лелюк про концепцію шостого Міського форуму розвитку громадянського суспільства

08 листопада 2022 року, 16:14

15 листопада стартує шостий Міський форум розвитку громадянського суспільства «Об’єднані та сміливі: формула, що рятує життя». Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Цьогоріч наскрізною темою заходу стане співпраця міської влади з неурядовими та донорськими організаціями в подоланні викликів воєнного часу та на шляху до спільної мети – перемоги. Своїм досвідом ділитимуться представники міської влади, громадських і волонтерських ініціатив, а також міжнародних інституцій.

«Ми не зупиняємось в розбудові громадянського суспільства, незважаючи ні на що. Наша мета – показати, як швидко трансформується громадянське суспільство під потреби сьогодення, виклики воєнного часу. Наскільки воно потужне і свідоме, як ефективно в партнерстві з владою вирішує важливі питання. Тому Міський форум розвитку громадянського суспільства цього року присвячений волонтерським ініціативам, донорським організаціям та міжнародним партнерам. Ми хочемо їм подякувати, бо знаємо, що у важкі часи – справжні поруч», – наголосив директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк.

Міський форум розвитку громадянського суспільства триватиме чотири дні. Кожен день заходу буде присвячений окремій темі:

  • 15.11 – «У часи викликів об’єднані спільною метою»;
  • 17.11 – «Спільно боронимо демократію»;
  • 22.11 – «Непереможні, бо об’єднані. Синергія, яка надихає увесь світ»;
  • 24.11 – «Громадські хаби – універсальні платформи взаємодії».

Трансляцію першого дня форуму можна буде переглянути на телеканалі «Київ». Крім того, всі дні форуму транслюватимуть на YouTube-сторінці та на Facebook-сторінці Департаменту суспільних комунікацій.

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]