Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У вересні відбудуться електронні аукціони з оренди об’єктів державної власності в Києві

18 вересня 2023 року, 14:02

У вересні відбудуться електронні аукціони з оренди об’єктів державної власності в Києві. Про це повідомляє Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву.

У списку орендних активів Фонду державного майна України, що виставляються на аукціон у вересні, є об’єкти під різноманітні цілі – від великих складських приміщень до маленьких торгових точок.

Зокрема на розгляд пропонується одноповерхова будівля загальною площею 702,7 м² (склад для зберігання матеріалів), що розташована за адресою: б-р Воскресенський, 23-А (колишня назва – б-р Перова). Актив великої площі підключений до електромережі та може використовуватися за будь-яким призначенням.

Стартова ціна – 179 грн. на місяць без ПДВ.

Дата аукціону – 25 вересня 2023 року.

Взяти участь в аукціоні можна за посиланням: https://bit.ly/3PuEBz7.

Також на аукціон виставляється приміщення загальною площею 189,2 м² на першому поверсі в адміністративній будівлі, розташованої за адресою: вул. Генерала Алмазова, 18/7. Актив великої площі підключений до необхідних комунікацій. Може бути використаний за будь-яким призначенням.

Стартова ціна – 189 грн. на місяць без ПДВ.

Дата аукціону – 22 вересня 2023 року.

Взяти участь в аукціоні можна за посиланням: https://bit.ly/3Za6HTh.

Із повним переліком об’єктів оренди державного майна можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/45DbOOn.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]