Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У застосунку «Київ Цифровий» можна поскаржитися не лише на зачинені укриття, а й на відсутність належних умов у них

05 червня 2023 року, 10:19

Повідомити про зачинені або в неналежному стані укриття можна у застосунку «Київ Цифровий». Зважаючи на активність містян, команда застосунку додала у форму зворотнього зв’язку додаткові відмітки. Тепер можна позначити не лише зачинені укриття, а й те, що в укритті немає місць для сидіння, вогнегасників, загалом брудно або волого, повідомляє «Київ Цифровий». 

«Міський застосунок «Київ Цифровий» створювався для прямої комунікації киян із міською владою. Для нас завжди був важливим зворотній зв’язок від наших користувачів. Саме відгуки киян допомагають нам покращувати сервіси, вводити нові, розширювати електронну демократію. А також, як от сьогодні, визначати актуальні проблеми, щоб місто могло швидко вплинути на них», – сказав керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

Щоб залишити свій відгук про реальний стан укриттів, потрібно зайти в застосунок, відкрити сервіс «Мапа укриттів», на мапі обрати укриття, і в його інформаційній картці натиснути «Поскаржитися на укриття». У формі можна зазначити, якщо укриття є, але перебуває в неналежному стані. 

Дані, отримані за першу добу нового сервісу, вже передані відповідним службам для усунення порушень.

«Усі результати передали начальникам відділів з питань цивільного захисту райдержадміністрацій для реагування та оперативного усунення порушень, адже відповідальність за належне функціонування укриттів несуть глави районів столиці. Кошти на облаштування укриттів із міського бюджету виділяються саме райдержадміністраціям», – зазначив Віталій Кличко.

Міська влада оперативно опрацьовує дані та передає інформацію службам для реагування. 

Департамент муніципальної безпеки працює над посиленням контролю за укриттями. Також ці об’єкти примусово відкриватимуть за участю поліції та ДСНС.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]