Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У зв’язку з перебоями з електропостачанням міська система моніторингу повітря працює в обмеженому режимі

02 листопада 2022 року, 12:00

Через регулярні відключення електроенергії в Києві частина міських пунктів спостереження за станом атмосферного повітря не функціонує. За інформацією з працюючих пунктів моніторингу, які знаходяться на лівому березі, станом на 9:00 2 листопада рівень забрудненості атмосферного повітря у Києві знаходиться в межах середнього та високого. Перевищень гранично допустимих концентрацій не виявлено. Радіаційний фон – у нормі. Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА.

На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Харківське шосе, 7/1 загальний індекс якості повітря – 82(високий рівень забрудненості). Індекс якості повітря обумовлений підвищеними показниками забрудненості дрібнодисперсним пилом. Радіаційний фон, при контрольній нормі у 0,26 мкЗв/год, становить: 0,10 мкЗв/год.

На стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря за адресою вул. Архітектора Вербицького, 26 загальний індекс якості повітря – 53 (середній рівень забрудненості). Індекс якості повітря обумовлений підвищеними показниками забрудненості дрібнодисперсним пилом. Радіаційний фон, при контрольній нормі у 0,26 мкЗв/год, становить: 0,10 мкЗв/год.

Зазначимо, що за даними ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ», атмосферне повітря та радіаційний фон у місті перебувають в нормі. Перевищень гранично допустимих концентрацій не виявлено.

У випадку появи задимленості рекомендується зачинити вікна та відмовитися від довгих прогулянок та фізичної активності на відкритому повітрі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]