Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Упродовж 2021 року 40 ділянок київських доріг було захищено пластиковими делініаторами – Костянтин Усов

21 січня 2022 року, 10:26

Протягом минулого року від хаотичного паркування в місті пластиковими делініаторами було захищено 40 ділянок доріг. Про це розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

За його словами, Центр організації дорожнього руху запровадив нові схеми організації дорожнього руху для безперешкодного проїзду «швидких» біля наступних медзакладів:  поліклініки на вул. Ризькій; лікарні на вул. Зоологічній; дитячих лікарень на вулицях Терещенківській та Дегтярівській; Інституту серця та клінічної лікарні швидкої допомоги на вул. Братиславській; лікарень на вул. Калнишевського та Кондратюка; підстанцій швидкої медичної допомоги на вул. Джеймса Мейса та Електротехнічній, а також біля пологових будинків на вул. Мостицькій і Лєскова.

«Задля додаткового убезпечення дітей делініатори встановлено біля музичної школи на вул. Ентузіастів та гімназії в Бутишевому провулку. Обладнані розмежувальними стовпчиками зупинки громадського транспорту поблизу Либідської площі та на вул. Юрія Кондратюка», – додав заступник голови КМДА. 

Він також нагадав, що у місті минулого року встановили дві потужні системи безпеки для мінімізації наслідків ДТП.

«На Великій Кільцевій дорозі встановили першу в Києві систему захисту зупинок громадського транспорту від тарану автомобілем. Це 30-тонна конструкція з армованим фундаментом і 11-ма антитаранними оцинкованими болардами з товщиною стінок у 16 мм. Друга – демпферна система завдовжки 6,5 м, що поглинає силу удару при аварії та здатна зупинити автомобіль на швидкості 100 км/год. Її встановили на перехресті вул. Маршала Малиновського та Оболонського проспекту», – розповів Костянтин Усов.

Заступник голови КМДА зазначив, що на сьогодні у Києві вже понад 15 км тротуарів захищено напівсферами і металевими стовпчиками, і запевнив, що місто продовжуватиме захищати громадський простір від хаотичного паркування та відмежовувати смуги громадського транспорту для зручності киян.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]