Версія для людей із вадами зору

Упродовж ночі гідрослужба «Київавтодору» ліквідувала усі локальні підтоплення

07 травня 2020 року, 9:29

Упродовж ночі гідрослужба КК «Київавтодор» продовжила роботу в активному режимі: усі локальні підтоплення ліквідовані. Про це повідомили у комунальній корпорації.

Гідрометцентр прогнозував до ранку 7 травня інтенсивні опади. Менш ніж за 12 годин – опади від 15 до 49 мм, що майже дорівнює середній місячній нормі для травня.

Дощити у столиці почало близько 18:00. Ще до початку опадів гідрослужби КК «Київавтодор» виїхали на проблемні місця.

Ліквідовувати наслідки негоди готові 72 одиниці спецтранспорту і спецзасобів. У тому числі, мотопомпи, гідромонітори, насосні станції тощо.

Локальні підтоплення, які виникли, зокрема, на вулицях Табірній і Стеценка оперативно ліквідовано.

Найпроблемніші місця (вулиці біля станції метро «Лівобережна», тунель на вул. О. Теліги біля станції метро «Дорогожичі», площа Перемоги, вулиця Вереснева) – без підтоплень.

Упродовж ночі продовжили активну роботу з очищення решіток зливостоків. Адже дощем на них нанесло нове сміття.

У разі виявлення місць підтоплень, звертайтеся до цілодобової диспетчерської КК «Київавтодор» за тел.: 284-74-19.

Дізнавайтеся першими про головні новини столиці – підписуйтеся на офіційний Telegram-канал КМДА: https://t.me/KyivCityOfficial

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua