Версія для людей із вадами зору

Упродовж ночі у столиці працювали 406 одиниць снігоприбиральної та допоміжної техніки і 74 бригади з ручного прибирання «Київавтодору» (+ фото, відео)

24 січня 2019 року, 9:59

Упродовж усієї ночі шляхово-експлуатаційні підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» не припиняли роботи з подолання наслідків снігопаду. На вулично-дорожній мережі протягом ночі працювали 406 одиниць снігоприбиральної та допоміжної техніки і 74 бригади з ручного прибирання. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

На всіх вулицях магістрального значення роботи проводилися великими колонами снігоприбиральної техніки – це найефективніший спосіб прибирання проїжджих частин доріг від снігу. На вузьких вулицях працювали малі колони.

Одночасно із прибиранням доріг від снігу тривали роботи із приведення у належний стан після снігопаду тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства «Київавтодору». Для цього було задіяно як малогабаритну снігоприбиральну техніку – трактори та багатофункціональні машини «Bucher», так і бригади з ручного прибирання.

Як повідомили у комунальній корпорації, станом на 05:00 24 січня дорожники повністю розчистили від снігу магістральні вулиці міського та районного значення, завдяки чому громадський і приватний транспорт безперешкодно рухається дорогами столиці.

Наразі продовжуються роботи на вулицях місцевого значення. Працівники з ручного прибирання продовжують зимове утримання наземних та підземних пішохідних переходів, сходових маршів та пішохідних зон, які знаходяться на утриманні підприємств корпорації.

Зазначимо, що роботи проводяться одночасно в усіх районах Києва. Крім того, існує чітка послідовність прибирання вулично-дорожньої мережі від снігу. Першочергово прибираються магістральні вулиці, мости і шляхопроводи, вулиці, якими курсують маршрути громадського транспорту. Саме їх прибирання забезпечує життєдіяльність міста.

Наступні в черзі – вулиці районного, а потім місцевого значення. Важливо, що кожна одиниця спецтехніки має свій маршрут прибирання, який визначений у технологічній картці.

Паралельно з великогабаритною технікою працює малогабаритна спецтехніка і бригади з ручного прибирання. Вони  проводять прибирання від снігу та обробку посипальними матеріалами пiдходiв до наземних та підземних пiшохiдних переходів, сходових маршів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства комунальної корпорації «Київавтодор».

Підкреслюємо, що якість прибирання можна оцінити лише після завершення опадів. Нагадаємо, що снігопад у Києві завершився вчора уночі. Уже на світанку столиця була очищена від снігу.

Також нагадаємо, що за прогнозом синоптиків, 25 січня у другій половині дня у Києві знову можливі опади.

Комунальна корпорація «Київавтодор» дякує всім власникам транспортних засобів, хто цієї ночі не залишив власні автомобілі обабіч вулиць та доріг, що дозволило прискорити процес прибирання.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua