Версія для людей із вадами зору

Узимку в Києві забезпечуватимуть бездомних осіб гарячим харчуванням, теплими речами і взуттям

20 жовтня 2020 року, 11:21

У зимовий період 2020-2021 років у Києві організують соціальне патрулювання для забезпечення бездомних осіб гарячим харчуванням, теплими речами і взуттям.  Із цією метою розпорядженням КМДА № 1650 утворено відповідний міський оперативний штаб.

Зокрема, із 1 грудня 2020-го до 1 квітня 2021-го бездомних забезпечуватимуть гарячим харчуванням, теплими речами і взуттям, санітарно-гігієнічними засобами. Для цього залучатимуть благодійні внески і гуманітарну допомогу фізичних та юридичних осіб.

Окрім цього, на базі Будинку соціального піклування створять спеціальні виїзні бригади, які регулярно за графіком виїжджатимуть із соціальним патрулюванням. Оперативні штаби допомоги бездомним особам у зимовий період сформують і в кожному районі.

Департаменту соціальної політики за несприятливих погодних умов доручено винайти можливість збільшити на 30% кількість ліжко-місць у Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6) та Київському міському центрі комплексного обслуговування бездомних осіб (с. Ясногородка Вишгородського району Київської області).

Таке рішення також сприятиме пожежній безпеці у столиці. Адже значна кількість пожеж виникає взимку на горищах, в підвалах та відселених будівлях з вини саме цієї категорії осіб.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua