Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

В Оболонському районі закладу освіти присвоєно ім’я Петра Калнишевського

23 березня 2023 року, 18:53

Школі І-ІІІ ступенів № 29 Оболонського району міста Києва надано статус ліцею та присвоєно ім’я Петра Калнишевського. Таке рішення прийнято сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, трудовий колектив навчального закладу виступив із ініціативою присвоїти школі І-ІІІ ступенів № 29 Оболонського району м. Києва імені Петра Калнишевського.

«У 2021 році було проведено громадське обговорення, і за його результатами Комісією з питань найменувань було підтримано присвоєння школі імені видатного полководця, військового діяча, останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського. Водночас також було ініційовано зміну типу школи І-ІІІ ступенів № 29 Оболонського району м. Києва на ліцей. Відтак ліцей № 29 Оболонського району міста Києва імені Петра Калнишевського буде здійснювати освітню діяльність одночасно на різних рівнях освіти – профільної середньої, базової середньої та початкової освіти», – наголосила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що прийняте рішення дозволить здійснити організаційно-правові заходи, пов’язані з приведенням типу закладу освіти, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, відповідно до вимог законодавства України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]