Версія для людей із вадами зору

Вадим Гутцайт: «Київські спортсмени в 2018 році завоювали 1849 медалей»

22 березня 2019 року, 8:50

У Департамент молоді та спорту підбито підсумки міської цільової програми «Київ спортивний 2016-2018 роки». Результати підтверджують, що робота ведеться у правильному напрямку і Києву є чим пишатися.

«Найважливіший показник ефективності – це спортивні результати киян за минулі роки. Тільки за 2018 рік у Києві було проведено 36 спортивних заходів та 293 міських змагань, участь у яких загалом взяло більше 100 тисяч осіб. Київ є найспортивнішим містом, і до складу різних збірних України делегував майже 2 тисячі киян, які завоювали тільки у 2018 році 1849 медалей, із яких 205 – це нагороди чемпіонатів Європи та Світу», – підкреслив директор Департаменту молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Ефективна робота Департаменту стала можлива в першу чергу завдяки тому, що останні три роки київська міська влада приділяла достатньо уваги спорту і передбачала належне фінансування галузі. Саме в ці роки розпочато програму реконструкції та будівництва спортивних споруд, на які раніше не звертали увагу.

«Щороку місто збільшує фінансування, що дало змогу тільки за останній час належним чином відреставрувати 256 спортивних об’єктів. Київ із усією серйозністю ставиться до відновлення спортивної інфраструктури. Після успішного досвіду роботи з малими та середніми спортивними об’єктами, вже готовий перейти до відновлення таких знакових місць, як льодова арена «Крижинка». І ми впевнені, що все вийде, бо є найголовніше – розуміння та підтримка керівництва міста», –наголосив Вадим Гутцайт.

Окрему гордість і повагу у Департаменту викликають успіхи київських спортсменів з інвалідністю, які за минулий рік здобули 548 медалей на внутрішніх та міжнародних змаганнях. У Департаменті зазначили, що будуть і надалі підтримувати розвиток спорту серед людей з інвалідністю та створюватимуть їм належні умови для занять.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua