Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Половина київських учнів сьогодні залишилася вдома та навчається дистанційно через ускладнення погодних умов

27 листопада 2023 року, 13:03

Половина київських учнів сьогодні, 27 листопада, залишилася вдома та навчається дистанційно через ускладнення погодних умов. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Половина київських учнів сьогодні залишилася вдома та навчається дистанційно. Так, через ускладнення погодних умов до школи прийшли близько 86 тисяч школярів – це 43,4% від тих, хто навчається очно. На другу зміну очікується понад 18 тисяч учнів. Дякую батькам, які з розумінням поставилися до прохання міської влади і залишили дітей вдома», –сказав Валентин Мондриївський.

За його словами, загалом через негоду освітній процес у 399 столичних школах організовано у змішаному форматі. 20 закладів освіти сьогодні працюють дистанційно. Освітній процес здійснюється згідно з розкладом за обраним школою форматом.

«Зважаючи на інформацію Укргідрометцентру про покращення погодних умов, у вівторок, 28 листопада, школи працюватимуть у звичному форматі», – зауважив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, у Києві функціонують 419 закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності, у яких навчається понад 296 тисяч учнів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]