Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Столичні музеї надійно зберігають свої експонати (+фото)

18 квітня 2022 року, 12:05

Столичні музеї в умовах воєнного стану не приймають відвідувачів. На сьогодні музейні експозиції розібрано, а експонати спаковано та переміщено у безпечні місця. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як повідомляє Департамент культури, музеї комунальної власності відповідально ставляться до збереження державної частини Музейного фонду України. Також захищена вся обліково-фондова документація.

Триває робота щодо здійснення захисту будівель музеїв, які переважно є пам‘ятками культурної спадщини. Зокрема, вжито заходів щодо посилення в музеях протипожежного захисту (заклади додатково забезпечено вогнегасниками та по приміщенням розгорнуті пожежні рукава), вікна заклеюються скотчем та захисною плівкою, в деяких музеях встановлено захисні щити з відповідних матеріалів, металеві ролети, а також цокольні поверхи закриваються мішками з піском.

Продовжується робота щодо забезпечення музейних закладів додатковими захисними матеріалами.

Музеї в умовах воєнного стану: експозиції розібрано, а експонати спаковано та переміщено у безпечні місця (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]