Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: У Дніпровському районі з’явиться Мистецький ліцей

08 липня 2021 року, 13:09

Мистецький ліцей створять на базі закладу позашкільної освіти «Центр технічної й художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна», який розташований на вул. Краківській, 20. Відповідне рішення підтримали 90 депутатів Київради.

Як повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, відповідно до нового освітнього законодавства України, новий заклад забезпечуватиме здобуття початкової і профільної мистецької освіти одночасно зі здобуттям повної загальної середньої освіти.

За його словами, майбутній ліцей уже має потужну матеріально-технічну базу: тут створено новий освітній простір відповідно до вимог Нової української школи та забезпечено дотримання доступності для дітей із інвалідністю.

«Цим рішенням ми фактично створюємо нові учнівські місця в мікрорайоні, де поруч розташовані школи із наповненістю понад 100%, а також даємо можливість дітям ще у школі розвивати свої здібності для освоєння майбутньої професії у сфері мистецтв», – розповів Валентин Мондриївський.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]