Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: У Києві анонсували культурні події міста на перший тиждень серпня

02 серпня 2021 року, 13:14

У Департаменті культури КМДА анонсували список культурних подій міста на перший тиждень серпня. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Попри те, що деякі заклади культури пішли на канікули, у столиці продовжують створювати цікаві заходи для киян та гостей міста. А столичний Департамент культури щотижня публікує анонси на своїй офіційній сторінці у Facebook та на сайті», – розповів Валентин Мондриївський.

Отже цього тижня на киян чекають:

3 серпня о 13:00 – онлайн-презентація книжки «Невідомі периферії Києва. Новий Печерськ».  Зустріч відбудеться в межах проєкту «Києвознавчі читання» в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки – https://cutt.ly/7QkmOAF.

Із 3 до 29 серпня триватиме ювілейна виставка робіт майстрів народної аматорської студії декоративно-прикладного мистецтва «Флористика» при Київському міському Палаці ветеранів «Закохані у флористику» в приміщенні Київського міського Будинку природи (вулиця Рогнідинська, 3) – https://cutt.ly/MQkmPS5.

5 серпня о 14:00 – онлайн-зустріч із організаторами фестивалю «Ше.Fest», присвяченому постаті Тараса Шевченка від Публічної бібліотеки імені Лесі Українки – https://cutt.ly/9QkmGI8.

5 серпня о 16:00 – відкриття виставки до 30-річчя незалежності України «За суверенну соборну Українську державу. Героїка УПА і підпілля ОУН». Експонування триватиме до 24 вересня в Музеї книги і друкарства України – https://cutt.ly/vQkmHJI.

5 серпня о 13:00 – бібліотечний стрім-дайджест на сторінці Молодіжної бібліотеки. У режимі стріму обговорюватимуть найважливіші події, що трапились у світі літератури протягом тижня – https://cutt.ly/gQkmSiL.

6 серпня о 17:00 – відкриття персональної художньої виставки Левка Микитича «Доторкнутися сонця». Експонування триває до 12 вересня в Музеї книги і друкарства України – https://cutt.ly/DQkmVQ4.

7 серпня о 18:30 – зустріч із авторкою книги «Гардаріка. Таємниця забутого світу» Вірою Стережило (Веронікою Мосевич) в Музеї книги і друкарства України – https://cutt.ly/gQkmBIJ.

7 серпня із 11:00 до 20:00 – благодійний арт-пікнік «Пікнік заради життя» на території кінотеатру «Братислава» – https://cutt.ly/CQkTieZ.

8 серпня о 13:00 – стрім-бесіда з режисером анімації Романом Полотнянком від Київської молодіжної бібліотеки – https://cutt.ly/DQkmMv7.

Окрім того, Театр ляльок на лівому березі Дніпра відкритий у серпні. Стежте за оновленнями: https://cutt.ly/LQkQODo

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]