Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Відкрито продаж паркувальних талонів на вересень

26 серпня 2020 року, 15:19

Відкрито продаж паркувальних талонів на вересень. Про це інформували в КП «Київтранспарксервіс».

Придбати талони можна в електронному вигляді в мобільних додатках: Паркування UNIP, Privat24, Portmone.com, ParkingUA, Kyiv Smart City, паперові – в кіосках або онлайн із безкоштовною доставкою: https://parkservis.kiev.ua/services/pay/talony-fiksovanoyi-vartosti.

У підприємстві радять водіям бути уважними: інспектори з паркування здійснюють контроль за сплатою послуг щодня. Штраф за несплату послуг складає 20-ти кратний розмір від 1 години користування майданчиком. Наприклад, якщо водій не сплатив паркування у I зоні, сума штрафу складатиме 10 грн*20=200 грн. При оплаті штрафу в 10-денний термін існує дисконт 50%. У разі несплати штрафу протягом 30 днів постанова підлягає примусовому виконанню.

Також за паркування можна сплатити через мобільні додатки, за допомогою SMS і через паркомат. Детальніше – за посиланням: https://parkservis.kiev.ua/pay.

З усіх питань щодо паркування можна звертатись за телефонами: 0-800-300-516 або 15-51.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]