Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення

12 травня 2022 року, 10:15

Враховуючи повномасштабне російське вторгнення, вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення. Набір на навчання буде оголошено для випускників 9-х та 11-х класів, випускників-бакалаврів інших вишів, а також для тих, хто завершив навчання в магістратурі та мріє про наукову діяльність.

Як зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, для вступу на бюджетні місця вступники в цьому році можуть подати результати проходження національного мультипредметного тесту або результати ЗНО за 2019 - 2021 роки, а також скористатись комбінацією зазначених сертифікатів.

«У цей складний воєнний час, попри нові суспільні виклики міська влада розвиває освітню галузь з метою забезпечення максимально комфортних умов для навчання студентів. Університет Грінченка налічує 130 освітніх програм від фахового молодшого бакалавра до підготовки докторів філософії та докторів наук. Абітурієнти можуть обрати одну з 50 бакалаврських програм у п’яти інститутах та чотирьох факультетах університету. Для молодих людей, яких цікавить робота з дітьми, унікальні за змістом освітні програми пропонує Педагогічний інститут. Також освітянський колектив Університету Грінченка запрошує молодь вступати до магістратури задля здобуття нових професійних умінь. Так для зарахування за спеціальністю «Право» необхідно подати результати магістерського комплексного тесту. Також для вступу за спеціальностями «Політологія», «Психологія», «Журналістика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» – результати магістерського тесту навчальної компетентності та фахового випробування. Для решти спеціальностей варто пройти фахове випробування», – розповів Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА додав, що до структури університету також входить Фаховий коледж «Універсум», який налічує 12 сучасних освітніх програм. Для зарахування на творчі спеціальності випускники 9-х класів мають пройти творчі конкурси та конкурс фізичних здібностей. Водночас для вступу на інші спеціальності, а саме на бюджетну форму навчання, вступники мають скласти індивідуальну усну співбесіду, а на контрактну – подати мотиваційний лист.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]