Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Аудиторський звіт за результатами перевірки діяльності Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій за моїм дорученням направлено до правоохоронних органів

09 лютого 2023 року, 18:22

Аудиторський звіт за результатами перевірки діяльності Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, за дорученням мера столиці, направлено до правоохоронних органів для відповідного реагування. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він зазначив, що в серпні 2021 року Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА завершив проведення перевірки діяльності Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій (ДІКТ), КП «Інформатика», КП «Київтелесервіс» та КП ГІОЦ за період 2018-2020 років (на той час ДІКТ очолював Юрій Назаров).

«За результатом перевірки та систематизації матеріалів Департамент зробив Аудиторський звіт, у якому йдеться про виявлені фінансові порушення в діяльності окремих службових осіб. І хоча вони вже не працюють на посадах, переконаний, мають відповідати перед законом! Тому дав доручення направити звіт до правоохоронних органів для відповідного реагування», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]