Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Будь-які прояви вандалізму у Києві є неприпустимими»

15 грудня 2017 року, 11:36

Будь-які прояви вандалізму у Києві є неприпустимими. А винні у безчинствах мають нести відповідальність за свої вчинки. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи паплюження вандалами ханукії на Подолі.

«Мені прикро, коли я бачу, як хулігани псують наше місто, яке ми спільними зусиллями розбудовуємо і робимо по-справжньому європейським. Днями вандали намалювали на ханукальному світильнику, який до свята Ханука був встановлений на Подолі, свастику. Комунальні служби відчистили пам’ятник. Але ми звертаємося до правоохоронців з тим, щоб вони розібралися у ситуації і притягнули до відповідальності тих, хто здійснив акт вандалізму. Київ – європейська столиця, де не повинно бути місця проявам ксенофобії і нетерпимості, де неприйнятна неповага до людей інших національностей і віросповідань», – зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив, що міська влада засуджує будь-які прояви вандалізму. І закликав всіх киян спільно захищати міський простір від дій хуліганів і вандалів.

Ханукальний світильник – єврейський символ духовної стійкості і перемоги святості над нечистотою. Світильник традиційно запалюється протягом восьми днів свята Ханука.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]