Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: До кінця травня не вмикатимуть великі фонтани в центрі Києва та на Русанівському каналі. А невеликі локальні водограї вже працюють (+відео)

13 травня 2022 року, 19:09

Великі фонтани в центрі Києва та на Русанівському каналі не вмикатимуть до кінця травня. А невеликі локальні водограї вже працюють. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі та опублікував відео з парку «Володимирська гірка».

«Міська влада ухвалила рішення до кінця травня не вмикати великі фонтани в центрі Києва та на Русанівському каналі. Щоб зекономити кошти, бо забезпечення їх роботи – енергозатратне і недешеве, – зазначив мер. – Але на прохання киян ми вже увімкнули локальні фонтани в парках «Володимирська гірка», імені Тараса Шевченка та «Перемога», на вулицях Тростянецькій та Ревуцького. Це – невеликі водограї, їх обслуговування не таке затратне. І вони вже радують киян та гостей столиці. Київ – серце України – б‘ється в оптимістичному ритмі. Віримо в Україну! Віримо в Перемогу!».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]