Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 29 людей. 10 з них – медики»

26 квітня 2020 року, 10:55

Кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 29 людей. Один випадок – летальний. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Кількість киян, у яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 29 людей. 10 з них – медики. Один випадок за минулу добу – на жаль, летальний. Загалом у в столиці вже 1188 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – повідомив Віталій Кличко.

Захворіли: 15 жінок віком від 27 до 70-ти років. І дві дівчинки – 4 та 12 років. 9 чоловіків від 25 до 70 років. Та 3 хлопчики – 4, 10 та 17 років. 7 пацієнтів госпіталізували в столичні лікарні. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

«Я дуже хочу сподіватися, що динаміка захворювання не зростатиме. Що ми зможемо, нарешті, почати запроваджувати послаблення. І місто поступово повертатиметься до звичного життя. Але дуже важливими будуть наступних два тижні. Щоб у нас різко не збільшилася кількість хворих, я закликаю всіх дотримуватися правил! Потерпіти ще трохи. Я розумію, як усі втомилися. Розумію, що ресурси в людей закінчуються. Що бізнес і підприємства повинні працювати. І тільки разом, спільними зусиллями ми зможемо подолати цей виклик і вийти із кризи!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua