Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ передав бійцям на передову ще 25 вантажівок і понад 500 БпЛА

07 червня 2024 року, 12:42

Столиця передала бійцям на передову чергову партію допомоги. Зокрема, до військових 7-ї окремої бригади спеціальних операцій вирушили 25 вантажних автомобілів ISUZU PICK UP (D-MAX). Також від громади Києва бійцям 4-ї бригади «Рубіж» Нацгвардії України передали ще 500 fpv-дронів і 3 українських БпЛА «Лелека», призначених для ведення розвідки. Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні передали бійцям 7-ї окремої бригади спеціальних операцій 25 вантажних автомобілів ISUZU PICK UP (D-MAX). Закупили їх на гроші, які виділили військовим із бюджету столиці. Загальна вартість авто – понад 39,5 млн грн. Усього на оснащення цієї бригади Київ нещодавно спрямував 50 млн грн. Також від громади Києва бійцям 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії України передали ще 500 fpv-дронів і 3 українських безпілотних літальних апарати «Лелека», призначених для ведення розвідки. Захисники закупили їх за кошти, виділені з бюджету столиці. Це 25 млн грн», – написав Віталій Кличко.

Він нагадав, що до цього 4-й бригаді від початку повномасштабної війни з бюджету Києва спрямували понад 500 млн грн. На ці кошти бійці раніше закупили та відправили на фронт понад 1500 БпЛА. А також системи РЕБ, сотні радіостанцій, автівки та інше необхідне оснащення.

Також у якості благодійної допомоги передавали 4-й бригаді сотні БпЛА різного типу, системи РЕБ, приціли нічного бачення, засоби захисту.

«Місто й надалі робитиме все, щоб допомагати всім нашим Захисникам і наближати Перемогу!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]