Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Сьогодні Київрада ухвалить рішення щодо фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу, який працює у сфері виготовлення БпЛА

30 травня 2024 року, 12:03

Сьогодні, 30 травня, Київрада ухвалить рішення, яким встановить механізм фінансово-кредитної підтримки для малого та середнього бізнесу, який здійснює діяльність у сфері виготовлення та ремонту безпілотних літальних апаратів. Про це мер столиці повідомив на початку сесії Київради.

«Це важливе питання. І місто має робити те, що може в нинішніх умовах, для допомоги в оснащенні наших військових. Та підтримки підприємців, які працюють над тим, аби допомагати забезпечувати бійців необхідною технікою, зокрема дронами. БпЛА сьогодні дуже потрібні на фронті. І ми постійно передаємо партії дронів нашим Захисникам на фронт. Учора, наприклад, від громади столиці передавали 92-й бригаді, наприкінці минулого тижня – 112-й бригаді ТрО міста Києва. До того відвідував на фронті бійців кількох бригад і відвіз 350 дронів», – зазначив Віталій Кличко.

Він нагадав, що оснащення військові закуповують і за кошти, виділені рішеннями Київради – з бюджету столиці. І також Захисники отримують БпЛА в якості благодійної допомоги (придбані, залучені за небюджетні гроші). Віталій Кличко наголосив, що столиця і надалі продовжить підтримувати військових та допомагати армії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]