Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ розгортає додаткові ліжка для хворих на коронавірус

31 березня 2021 року, 12:18

Київ розгортає додаткові ліжка для хворих на коронавірус. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Ми сьогодні робимо все можливе, щоб не допустити колапсу медичної системи. Тому постійно збільшуємо кількість ліжок для пацієнтів хворих на коронавірус. На сьогодні в Києві 6169 ліжок для лікування хворих на COVID-19. Цього тижня столиця розпочала розгортати ще 236 ліжок. Загалом із початку нової хвилі захворювання ми підготували майже 1100 ліжок», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що сьогодні приймають пацієнтів із коронавірусом у 30 медзакладах столиці. Зокрема, днями хворих нарешті розпочали приймати і в трьох лікарнях «Укрзалізниці». Щоправда, не в тій кількості, в якій обіцяли. Ці лікарні МОЗ визначив для прийому хворих на коронавірус киян ще в жовтні минулого року.

«Що ж до інших медзакладів – відомчих лікарень МОЗ та Національної академії медичних наук, де є і ліжка, і медперсонал, – то, незважаючи на наші неодноразові звернення, там досі не приймають хворих на COVID-19 киян», – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва нагадав, що місто додатково виділило з резервного фонду столиці понад 23,5 мільйона гривень на закупівлю гостро необхідного обладнання для київських лікарень. Зокрема, на закупівлю концентраторів кисню, моніторів пацієнта та апаратів штучної вентиляції легень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]