Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ спільно з німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) встановить автономні сонячні електростанції для безперебійного енергопостачання кількох медзакладів міста (+фото)

17 липня 2023 року, 16:08

Сьогодні у столичній мерії відбулося підписання угоди про співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Київ спільно з GIZ запроваджує важливий проєкт – встановлення автономних сонячних електростанцій для безперебійного енергопостачання кількох столичних лікарень. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Минулий опалювальний сезон показав, наскільки системними є обстріли росією об’єктів критичної інфраструктури, від яких залежить енергоживлення, зокрема, медичних закладів Києва. А в цих закладах є обладнання, відключення якого може призвести до летальних наслідків для пацієнтів чи непоправної втрати здоров’я. Проєкт із встановлення сонячних електростанцій, який розпочинаємо з GIZ, забезпечить безперебійне енергопостачання наразі трьом медзакладам – одній з міських клінічних лікарень, пологовому будинку, перинатальному центру. Обладнання дозволить також частково замістити обсяг спожитої енергії з відновлювальних джерел, забезпечити процес акумулювання електроенергії, що знівелює ризики знеструмлення закладів. Та зменшити обсяги викидів CO2», – написав Віталій Кличко.

Він наголосив, що усі відібрані для проєкту будівлі медзакладів мають необхідні площі для встановлення панелей. Потужність кожної фотоелектричної станції розраховується залежно від потреб об’єкта. Фінансування цих робіт забезпечуватиме грантовими коштами Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Загальна вартість проєкту 500 тисяч євро.

Підписання угоди про співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]