Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада має схвалити рішення, щоб і до будинків ОСББ і ЖБК були застосовані тарифи минулого опалювального сезону

02 грудня 2021 року, 11:14

Київрада має схвалити рішення, щоб і до будинків ОСББ і ЖБК були застосовані тарифи минулого опалювального сезону. Про це мер Києва Віталій Кличко сказав на початку засідання Київради.

«Колеги, сподіваюся, ми сьогодні ефективно попрацюємо. Зокрема, маємо розглянути і ухвалити дві міських цільових програми. Про охорону культурної спадщини та програму «Безпечна столиця». Думаю, не треба розповідати, наскільки важливі обидва питання для міста», – сказав Віталій Кличко.

Також депутати мають відкоригувати рішення Київради стосовно проходження опалювального сезону 2021-2022 років.

«Ідеться про те, щоб до будинків ОСББ і ЖБК теж були застосовані тарифи минулого опалювального сезону. Це важливо. Бо йдеться про понад 400 житлових будинків», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]